KWT KOMIKS

Temat: Niewyjaśniony ból w prawym podbrzuszu
Ciekawe.Przez przypadek zaczęłam czytać te wszystkie wypowiedzi.Właśnie męczy mnie ból z prawej strony podbrzusza i dlatego siedze w internecie.Ponieważ lekarze nie wiedzą co mi jest , albo opowiadają że taka jest moja uroda, albo żebym wróciła za 2 miesiace, nic mi nie pozostało jak leczyć się sama.No i tak krążę.Zaczęłam od informacji o endometrium, potem zespole jelita drażliwego, wrzody żołądka i dwunastnicy, choroby jelita grubego i... mam dosyć.Mówią że to stres.Fakt, że w zeszłym tygodniu wróciłam z wysp...
Źródło: commed.pl/viewtopic.php?t=637Temat: Niewyjaśniony ból w prawym podbrzuszu
witam, ja mam podobny ból z prawej strony podbrzusza, zauwazyłam ze nasila sie to gdy chodzę lub stoje i gdy jest zimno , moze ma ktoś podobne odczucia?
Źródło: commed.pl/viewtopic.php?t=637


Temat: dziwny ból podbrzusza w ciąży
Panie Doktorze, jestem w 7 tc. Dzisiaj zaczęłam odczuwać dziwny ból z prawej strony podbrzusza - boli w miejscu o średnicy około 2 cm i to tylko przy dotknięciu, nawet przy lekkim głaskaniu. Mam wrażenie, że gdzieś pod skórą mam siniaka (?), choć kolor skóry jest bez zmian. Czy jest to bardzo niepokojące? Byłam już dwa razy w ciąży i nigdy się z czymś takim nie spotkałam... Dziękuję za odpowiedź!
Źródło: nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=29519